GENEL MÜDÜRLÜK (Ankara)

Şirket merkezi durumunda olup, planlama, operasyon, eksperler, kontrol, muhasebe, arşiv ve yönetim birimlerinde toplam 24 kişilik bir kadro ile hizmet verilmektedir. Balgat semtinde Ceyhun Atıf Kansu caddesi üzerindeki bir iş merkezinin 2.katında yer alan ve cam ile bölünmüş 9 bölümden oluşan ofisimiz 329 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 9 üniteden oluşan merkezi iklimlendirme (soğutma ve ısıtma), 10 KWA kapasitesinde UPS ve 20 KWA gücünde 8 saniyede otomatik devreye giren jeneratör sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda binanın bodrum katında şirkete ait 11.000 klasör kapasiteli güvenlikli arşiv bölümü, 8 araçlık kapalı ve 1 araçlık açık otopark alanı ve şirket kullanımına dönük 5 adet yeni aracımız bulunmaktadır.

EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İzmir)

Şirket merkezinden sonraki en büyük ofis durumunda olup, eksperler, kontrol ve yönetim birimlerinde toplam 11 kişilik bir kadro ile hizmet verilmektedir. Bayraklı semtinde bir iş merkezinin 5.katında yer alan ve 5 ana bölümden oluşan ofisimiz yaklaşık 138 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 5 üniteden oluşan merkezi iklimlendirme (soğutma ve ısıtma), 5 KWA kapasitesinde UPS sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda şirkete ait 4 adet yeni araç bulunmaktadır. Binada kapalı ve açık otopark alanı haricinde ortak kullanıma dönük 2 adet toplantı salonu ile kafeterya bulunmaktadır.

ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Şirket merkezinden sonraki en büyük 2. ofis durumunda olup, eksperler, kontrol ve yönetim birimlerinde toplam 5 kişilik bir kadro ile hizmet verilmektedir. Çukurova semtinde 2 bloklu bir sitede binanın zemin katında yer alan ve 3 ana bölümden oluşan ofisimiz yaklaşık 115 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 3 üniteden oluşan soğutma ve doğalgazlı kombi ısıtma sistemi, 5 KWA kapasitesinde UPS ve 7 KWA gücünde jeneratör sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda şirkete ait 4 adet yeni aracımız bulunmaktadır.

ANTALYA BÖLGE

Bir Şehir Plancısı, bir İnşaat Mühendisi, bir Yapı Öğretmeni ve bir işletme &Harita Teknikeri olmak üzere kontrol ve yönetim dahil toplam 4 kişilik bir kadro ile hizmet verilmektedir. Muratpaşa semtinde şehir merkezinde bir iş merkezinin 6.katında yer alan ve 3 ana bölümden oluşan ofisimiz yaklaşık 65 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 2 üniteden oluşan soğutma ve doğalgazlı kombi ısıtma sistemi, 5 KWA kapasitesinde UPS sistemi ve biri arazili 2 adet yeni araç bulunmaktadır. 

MERSİN BÖLGE

Adana Bölgemize bağlı olan bu ofisimizde 2 İnşaat Mühendisi bir Harita Mühendisi olmak üzere toplam 3 kişilik bir kadro ve çözüm ortağımız ile hizmet verilmektedir. Akdeniz semtinde şehir merkezinde bir iş merkezinin 1.katında yer alan ve 2 ana bölümden oluşan ofisimiz yaklaşık 55 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 2 üniteden oluşan soğutma ve merkezi ısıtma sistemi ile 5 KWA kapasitesinde UPS sistemi ve 2 adet yeni araç bulunmaktadır. 

HATAY BÖLGE (Antakya & İskenderun)

Adana Bölgemize bağlı olan Hatay ilimizde Antakya bölgesinde 2 kadrolu eksperimiz ve İskenderun merkezde 1 kadrolu personelimiz olmak üzere bölgede toplam 3 kişilik deneyimli teknik kadro ile hizmet verilmektedir. Cumhuriyet Mahallesinde Antakya şehir merkezinde bir binanın 1.katında yer alan ve tek bölümden oluşan ofisimiz yaklaşık 40 m2 net kullanım alanına sahiptir. Ofis alanı içerisinde 1 üniteden oluşan soğutma ve ısıtma sistemi ile 2 KWA kapasitesinde UPS sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda binanın dışında şirkete ait 1 araçlık açık otopark alanı bulunmaktadır.

DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

TEKİRDAĞ BÖLGE OFİSİ

ÇORUM BÖLGE OFİSİ

KARS BÖLGE OFİSİ