Hakkımızda

Referans Grup Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., 2004 yılında kurulmuş olan Referans Gayrimenkul Ekspertiz Limited Şirketinin devamı olarak 2007 yılında Referans Grup Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirket olarak faaliyetine devam etmekte olup, 2008 yılı başından bu yana Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) "Gayrimenkul Değerleme Şirketleri" listesinde yer almaktadır. Ayrıca, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından, Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe istinaden, bankalara değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiştir. 

Referans Grup Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. güncel olarak Ankara Merkez ofisinin haricinde İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Hatay & İskenderun, Manisa ve Eskişehir illerinde yer alan şubelerimizde kadrolu olarak görev yapmakta olan yaklaşık 30 kişiden oluşan teknik ve operasyonel personelin haricinde 24 kişiden oluşan çözüm ortaklarımız ile yaklaşık 50 ilimizde hizmet vermektedir. 

Kurumsal ve sorumluluklarını bilen bir şirket olarak 11 yıllık değerleme tecrübesi her türlü teknik altyapı, donanım, araç ve gerece sahip bölge ofislerine ve özenle eğitilmiş kadrolu personeli ile nitelikli yapılanma devam etmektedir.

Referans Grup Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. hizmet kalitesi ve kalitenin şirket içerisinde standartlaşması amacı ile bugüne kadar kadrosunda yer alan tüm personel ve çözüm ortaklarının eğitimine yönelik olarak 5 defa geniş katılımlı Eğitim seminerleri düzenlemiş ve yeni personelin eğitimine yönelik kapsamlı eğitim ve kaynak kitabı basılmıştır.